Πρόγραμμα Τελικής Εξέτασης Χειμερινού Εξάμηνου Ακ. Έτους 2019/2020

Διδασκων Μαθημα Ωρα Τμηματα Αιθουσες
07 Ιανουαρίου 2020
Λεκάκης
ΟΙΚ3104
11:30-14:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ2-Γ
Παναγόπουλος
ΟΙΚ3202
14:30-17:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ3
08 Ιανουαρίου 2020
Νικολίτσα
ΟΙΚ3211
08:30-11:30
Όλοι οι Α.Μ.
Αμφ. Αλεξανδρόπουλου, Καμπίτση
Κουκουριτάκης, Κουτεντάκης
ΟΙΚ2001
14:30-17:30
Μονοί Α.Μ.
Δ3, Δ3-7Α
Κουκουριτάκης, Κουτεντάκης
ΟΙΚ2001
17:30-20:30
Ζυγοί Α.Μ.
Δ3, Δ3-7Α
09 Ιανουαρίου 2020
Σταματόπουλος
ΟΙΚ3102
08:30-11:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ3
Παπαϊωάννου
ΟΙΚ1401
11:30-14:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ3-7Α, Δ7
10 Ιανουαρίου 2020
Νικολίτσα
ΟΙΚ3301
08:30-11:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ1-Α
Δράκος
ΟΙΚ1501
11:30-20:30
Όλοι οι Α.Μ.
ΔΙΕΣΤΑΠ
13 Ιανουαρίου 2020
Τζουβελέκας
ΟΙΚ3212
11:30-14:30
Όλοι οι Α.Μ.
Αμφ. Αλεξανδρόπουλου, Δ2-Γ
Καυκαλάς
ΟΙΚ1007
17:30-20:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ3, Δ7
14 Ιανουαρίου 2020
Σταματόπουλος
ΟΙΚ2002
11:30-14:30
Ζυγοί Α.Μ.
Δ3, Δ3-7Α, Αμφ. Αλεξανδρόπουλου
Τζουβελέκας
ΟΙΚ2002
15:00-17:00
Μονοί Α.Μ.
Δ3, Δ3-7Α, Αμφ. Αλεξανδρόπουλου
15 Ιανουαρίου 2020
Τσιώτας, Δασκαλάκη
ΟΙΚ1003
08:30-11:30
Μονοί Α.Μ.
Αμφ. Β, Αμφ. Γ
Τσιώτας, Δασκαλάκη
ΟΙΚ1003
11:30-14:30
Ζυγοί Α.Μ.
Δ3, Δ3-7Α
Μαριάς
ΟΙΚ2305
17:30-20:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ3, Δ3-7Α
16 Ιανουαρίου 2020
Μαριάς
ΟΙΚ2307
08:30-11:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ3
Δασκαλάκη
ΟΙΚ3214
11:30-14:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ3-7Α
17 Ιανουαρίου 2020
Γιαννέλλης
ΟΙΚ3105
08:30-11:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ7
Τσερκέζος, Τζίνιους
ΟΙΚ2003
11:30-14:30
Μονοί Α.Μ.
Δ3, Δ1-Α, Δ2-Γ
Τσερκέζος, Τζίνιους
ΟΙΚ2003
14:30-17:30
Ζυγοί Α.Μ.
Δ3, Δ7
Καυκαλάς
ΟΙΚ3110
17:30-20:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ3, Δ3-7Α
18 Ιανουαρίου 2020
Τσερκέζος
ΟΙΚ3204
11:30-14:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ3-7Α, Δ1-Α
Βαρδαλαχάκης
ΟΙΚ3109
14:30-17:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ7
20 Ιανουαρίου 2020
Καλαϊτζιδάκης, Τσαγρής, Πηγουνάκης
ΟΙΚ1001
08:30-11:30
Μονοί Α.Μ.
Αμφ. Α, Αμφ. Β
Καλαϊτζιδάκης, Τσαγρής, Πηγουνάκης
ΟΙΚ1001
11:30-14:30
Ζυγοί Α.Μ.
Αμφ. Αλεξανδρόπουλου, Δ7
Βλάσσης
ΟΙΚ3201
14:30-17:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ3-7Α
21 Ιανουαρίου 2020
Γαγάνης
ΟΙΚ2201
08:30-11:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ3
Μεραμβελιωτάκης
ΟΙΚ3310
11:30-14:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ3-7Α
Βλάσσης
ΟΙΚ3203
14:30-17:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ3-7Α, Δ1-Α
22 Ιανουαρίου 2020
Γαγάνης
ΟΙΚ3207
08:30-11:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ3-7Α, Αμφ. Αλεξανδρόπουλου
Παπαδόπουλος
ΟΙΚ3103
11:30-14:30
Όλοι οι Α.Μ.
Αμφ. Αλεξανδρόπουλου
23 Ιανουαρίου 2020
Μανιούδης
ΟΙΚ2304
11:30-14:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ3-7Α, Δ1-Α
Μεραμβελιωτάκης
ΟΙΚ3309
14:30-17:30
Όλοι οι Α.Μ.
Αμφ. Αλεξανδρόπουλου
24 Ιανουαρίου 2020
Λαπατσιώρας
ΟΙΚ3303
14:30-17:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ7
25 Ιανουαρίου 2020
Λαπατσιώρας
ΟΙΚ3305
11:30-14:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ3
Βαρδαλαχάκης
ΟΙΚ3112
14:30-17:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ1-Α
27 Ιανουαρίου 2020
Τζωτζές
ΣΚΕ3305
08:30-11:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ3-7Α

Κατεβάστε το πρόγραμμα σε pdf ή τυπώστε το στον εκτυπωτή σας

Τμήμα Οικονομικών Επιστημών

myEcon Newsletter

Εγγραφείτε στην λίστα ειδοποιήσεων του Τμήματος Οικονομικών Επιστημών.