Πρόγραμμα Τελικής Εξέτασης Εαρινού Εξάμηνου Ακ. Έτους 2017/2018

Διδασκων Μαθημα Ωρα Τμηματα Αιθουσες
04 Ιουνίου 2018
Πετράκης
ΟΙΚ1004
11:30-14:30
Μονοί Α.Μ.
Δ3, Δ7
Γιαννέλλης
ΟΙΚ1004
14:30-17:30
Ζυγοί Α.Μ.
Αμφ. Αλεξανδρόπουλου, Δ7, Δ1-Α
Βλάσσης
ΟΙΚ3111
17:30-20:30
Όλοι οι Α.Μ.
Αμφ. Αλεξανδρόπουλου, Δ7
05 Ιουνίου 2018
Νικολίτσα, Σταματόπουλος
ΟΙΚ1005
08:30-11:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ3, Δ3-7Α, Αμφ. Αλεξανδρόπουλου, Δ1-Α, Καμπίτση
Δασκαλάκη
ΟΙΚ3206
14:30-17:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ3
06 Ιουνίου 2018
Μεραμβελιωτάκης
ΟΙΚ2303
14:30-17:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ3
Γαληνού
ΟΙΚ3108
17:30-20:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ3-7Α, Δ1-Α
07 Ιουνίου 2018
Νικολαΐδης
ΟΙΚ3302
11:30-14:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ3-7Α, Αμφ. Αλεξανδρόπουλου
Κουκουριτάκης
ΟΙΚ3113
14:30-17:30
Όλοι οι Α.Μ.
Αμφ. Αλεξανδρόπουλου, Δ7
08 Ιουνίου 2018
Παπαϊωάννου
ΟΙΚ2402
11:30-14:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ3, Δ2-Γ
Κουκουριτάκης, Νικολίτσα
ΟΙΚ2004
14:30-17:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ3, Δ3-7Α, Αμφ. Αλεξανδρόπουλου, Δ1-Α, Δ2-Β, Δ2-Γ
09 Ιουνίου 2018
Μανιούδης
ΟΙΚ3601
11:30-14:30
Όλοι οι Α.Μ.
Β1-26
Καυκαλάς
ΟΙΚ3110
14:30-17:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ3-7Α
11 Ιουνίου 2018
Πετράκης
ΟΙΚ2005
14:30-16:30
Μονοί Α.Μ.
Δ3, Δ3-7Α, Αμφ. Αλεξανδρόπουλου, Δ1-Α
Τζουβελέκας
ΟΙΚ2005
17:00-19:00
Ζυγοί Α.Μ.
Δ3, Αμφ. Αλεξανδρόπουλου, Δ1-Α
12 Ιουνίου 2018
Μεραμβελιωτάκης
ΟΙΚ3307
17:30-20:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ3
13 Ιουνίου 2018
Δασκαλάκη
ΟΙΚ3213
14:30-17:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ3
Λαπατσιώρας, Παπαβλασσόπουλος
ΣΚΕ3303
17:30-20:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ3
14 Ιουνίου 2018
Παπαϊωάννου
ΟΙΚ1402
11:30-14:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ7, Δ1-Α, Δ2-Γ
Αποστολάκης
ΟΙΚ3101
14:30-17:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ2-Γ, Καμπίτση
15 Ιουνίου 2018
Πηγουνάκης
ΟΙΚ3501
08:30-11:30
Όλοι οι Α.Μ.
ΔΙΕΣΤΑΠ
Καραγιάννης, Σκουλαρίκη
ΣΚΕ3304
11:30-14:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ3
Φουρμούζη
ΟΙΚ3114
14:30-17:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ3
18 Ιουνίου 2018
Παναγόπουλος
ΟΙΚ3209
09:00-10:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ3-7Α, Αμφ. Αλεξανδρόπουλου
Παναγόπουλος
ΟΙΚ3210
10:30-12:00
Όλοι οι Α.Μ.
Δ3-7Α, Αμφ. Αλεξανδρόπουλου
19 Ιουνίου 2018
Τσερκέζος, Τζίνιους
ΟΙΚ2006
11:30-14:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ3, Δ3-7Α, Δ1-Α, Καμπίτση
20 Ιουνίου 2018
Παπαδόπουλος
ΟΙΚ3103
14:30-17:30
Όλοι οι Α.Μ.
Αμφ. Αλεξανδρόπουλου
21 Ιουνίου 2018
Λεκάκης
ΟΙΚ2101
11:30-14:30
Όλοι οι Α.Μ.
Καμπίτση
Λαπατσιώρας
ΟΙΚ1301
14:30-17:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ3, Δ3-7Α
22 Ιουνίου 2018
Δράκος
ΟΙΚ2501
11:30-20:30
Όλοι οι Α.Μ.
ΔΙΕΣΤΑΠ
23 Ιουνίου 2018
Γαγάνης, Τσιώτας
ΟΙΚ1006
08:30-11:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ3, Αμφ. Αλεξανδρόπουλου, Δ7, Δ1-Α, Καμπίτση

Κατεβάστε το πρόγραμμα σε pdf ή τυπώστε το στον εκτυπωτή σας

Τμήμα Οικονομικών Επιστημών

myEcon Newsletter

Εγγραφείτε στην λίστα ειδοποιήσεων του Τμήματος Οικονομικών Επιστημών.