Πρόγραμμα Επαναληπτικής Εξέτασης Ακ. Έτους 2016/2017

Διδασκoντες Μαθημα Ωρα Τμηματα Αιθουσες
04 Σεπτεμβρίου 2017
Καλαϊτζιδάκης, Πηγουνάκης
ΟΙΚ1001
11:30-14:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ3, Αμφ. Αλεξανδρόπουλου, Δ7
Λεκάκης
ΟΙΚ3104
14:30-17:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ1-Α
05 Σεπτεμβρίου 2017
Δασκαλάκη
ΟΙΚ3213
11:30-14:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ7
Τσερκέζος, Τζίνιους
ΟΙΚ2006
14:30-17:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ3, Δ3-7Α, Αμφ. Αλεξανδρόπουλου
06 Σεπτεμβρίου 2017
Πηγουνάκης
ΟΙΚ3501
08:30-11:30
Όλοι οι Α.Μ.
ΔΙΕΣΤΑΠ
Δράκος
ΟΙΚ1501
11:30-20:30
Όλοι οι Α.Μ.
ΔΙΕΣΤΑΠ
07 Σεπτεμβρίου 2017
Κουκουριτάκης, Παναγόπουλος
ΟΙΚ2001
08:30-11:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ3, Δ3-7Α
Λεκάκης
ΟΙΚ2101
14:30-17:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ1-Α
08 Σεπτεμβρίου 2017
Τσερκέζος
ΟΙΚ3204
08:30-11:30
Όλοι οι Α.Μ.
Αμφ. Αλεξανδρόπουλου, Δ1-Α
Γιαννόπουλος
ΟΙΚ3001
11:30-14:30
Όλοι οι Α.Μ.
Α2-3
Τσιώτας
ΟΙΚ1006
17:30-20:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ3, Δ3-7Α, Αμφ. Αλεξανδρόπουλου, Δ7
09 Σεπτεμβρίου 2017
Γαγάνης
ΟΙΚ1201
11:30-14:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ3
Γαληνού
ΟΙΚ3108
14:30-17:30
Όλοι οι Α.Μ.
Αμφ. Αλεξανδρόπουλου, Δ7
11 Σεπτεμβρίου 2017
Πετράκης, Τζουβελέκας
ΟΙΚ2005
09:30-11:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ3, Δ3-7Α, Αμφ. Αλεξανδρόπουλου
Τζουβελέκας
ΟΙΚ3212
11:30-14:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ3-7Α, Δ1-Α
Νικολίτσα
ΟΙΚ3301
14:30-17:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ1-Α
12 Σεπτεμβρίου 2017
Κουκουριτάκης, Νικολίτσα
ΟΙΚ2004
08:30-11:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ3, Δ3-7Α, Αμφ. Αλεξανδρόπουλου
Παναγόπουλος
ΟΙΚ3210
11:30-14:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ3-7Α
Παπαδόπουλος
ΟΙΚ3109
17:30-20:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ7
13 Σεπτεμβρίου 2017
Σταματόπουλος
ΟΙΚ3102
08:30-11:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ7
Παπαδόπουλος
ΟΙΚ3112
11:30-14:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ3-7Α
Κουκουριτάκης
ΟΙΚ3113
14:30-17:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ7
Παπαδόπουλος
ΟΙΚ3103
17:30-20:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ3-7Α, Δ1-Α
14 Σεπτεμβρίου 2017
Νικολίτσα
ΟΙΚ3211
08:30-11:30
Όλοι οι Α.Μ.
Αμφ. Αλεξανδρόπουλου
Σταματόπουλος, Τζουβελέκας
ΟΙΚ2002
11:30-14:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ3, Δ3-7Α, Αμφ. Αλεξανδρόπουλου
Παπαϊωάννου
ΟΙΚ1402
14:30-17:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ3-7Α, Αμφ. Αλεξανδρόπουλου
15 Σεπτεμβρίου 2017
Νικολίτσα, Σταματόπουλος
ΟΙΚ1005
08:30-11:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ3, Αμφ. Αλεξανδρόπουλου, Δ7
Παπαϊωάννου
ΟΙΚ2401
11:30-14:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ3-7Α, Δ1-Α
Νικολαΐδης
ΟΙΚ2301
14:30-17:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ2-Γ
Νικολαΐδης
ΟΙΚ2302
17:30-20:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ2-Γ
16 Σεπτεμβρίου 2017
Φουρμούζη
ΟΙΚ3114
11:30-14:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ3
Λαπατσιώρας
ΟΙΚ1301
14:30-17:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ3
18 Σεπτεμβρίου 2017
Γιαννέλλης
ΟΙΚ3106
08:30-11:30
Όλοι οι Α.Μ.
Αμφ. Αλεξανδρόπουλου
Πετράκης, Γιαννέλλης
ΟΙΚ1004
11:30-14:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ3, Δ3-7Α, Αμφ. Αλεξανδρόπουλου
Τσερκέζος, Τζίνιους
ΟΙΚ2003
17:30-20:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ3, Αμφ. Αλεξανδρόπουλου, Δ7
19 Σεπτεμβρίου 2017
Παναγόπουλος
ΟΙΚ3202
08:30-11:30
Όλοι οι Α.Μ.
Β1-29
Τσιώτας
ΟΙΚ1003
11:30-14:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ3, Δ3-7Α, Αμφ. Αλεξανδρόπουλου
Δράκος
ΟΙΚ2501
14:30-20:30
Όλοι οι Α.Μ.
ΔΙΕΣΤΑΠ
20 Σεπτεμβρίου 2017
Γιαννέλλης
ΟΙΚ3105
08:30-11:30
Όλοι οι Α.Μ.
Αμφ. Αλεξανδρόπουλου
Βλάσσης
ΟΙΚ3203
11:30-14:30
Όλοι οι Α.Μ.
Αμφ. Αλεξανδρόπουλου
Βλάσσης
ΟΙΚ3111
14:30-17:30
Όλοι οι Α.Μ.
Β1-26
Μυλωνάκης, Δαφέρμος, Μουζακίτης
ΣΚΕ3301
17:30-20:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ3-7Α
21 Σεπτεμβρίου 2017
Παπαϊωάννου
ΟΙΚ1401
11:30-14:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ1-Α
Παπαϊωάννου
ΟΙΚ2402
14:30-17:30
Όλοι οι Α.Μ.
Αμφ. Αλεξανδρόπουλου
22 Σεπτεμβρίου 2017
Καλαϊτζιδάκης, Γιαννέλλης
ΟΙΚ1002
11:30-14:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ3, Δ3-7Α, Αμφ. Αλεξανδρόπουλου
Βλάσσης
ΟΙΚ3201
14:30-17:30
Όλοι οι Α.Μ.
Β1-26, Β1-29
23 Σεπτεμβρίου 2017
Γαγάνης
ΟΙΚ3207
08:30-11:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ3
Μπόικος
ΟΙΚ3302
11:30-14:30
Όλοι οι Α.Μ.
Αμφ. Αλεξανδρόπουλου

Κατεβάστε το πρόγραμμα σε pdf ή τυπώστε το στον εκτυπωτή σας

Τμήμα Οικονομικών Επιστημών

myEcon Newsletter

Εγγραφείτε στην λίστα ειδοποιήσεων του Τμήματος Οικονομικών Επιστημών.