Πρόγραμμα Τελικής Εξέτασης Εαρινού Εξάμηνου Ακ. Έτους 2023/2024

Διδασκων Μαθημα Ωρα Τμηματα Αιθουσες
27 Μαΐου 2024
Εμβαλωματής
ΟΙΚ2006
08:30-11:30
Μονοί Α.Μ.
Δ3
Τζίνιους
ΟΙΚ2006
11:30-14:30
Ζυγοί Α.Μ.
Δ3
Βλάσσης
ΟΙΚ3111
14:30-17:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ3
Μαριάς
ΟΙΚ2308
17:30-20:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ3-7Α
28 Μαΐου 2024
Μαριάς
ΟΙΚ3312
08:30-11:30
Όλοι οι Α.Μ.
Αμφ. Αλεξανδρόπουλου
Νικολίτσα
ΟΙΚ1005
11:30-14:30
Μονοί Α.Μ.
Δ3
Σταματόπουλος
ΟΙΚ1005
14:30-17:30
Ζυγοί Α.Μ.
Δ3
29 Μαΐου 2024
Σκαρτάδος
ΟΙΚ3102
08:30-11:30
Όλοι οι Α.Μ.
Αμφ. Αλεξανδρόπουλου
Εμβαλωματής
ΟΙΚ2502
11:30-14:30
Όλοι οι Α.Μ.
ΔΙΕΣΤΑΠ
Παπαϊωάννου
ΟΙΚ3402
14:30-17:30
Όλοι οι Α.Μ.
Α2-3
30 Μαΐου 2024
Πηγουνάκης
ΟΙΚ3501
11:30-14:30
Όλοι οι Α.Μ.
ΔΙΕΣΤΑΠ
31 Μαΐου 2024
Αποστολάκης
ΟΙΚ3106
11:30-14:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ1-Α
01 Ιουνίου 2024
Αποστολάκης
ΟΙΚ3117
11:30-14:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ3-7Α
03 Ιουνίου 2024
Παναγόπουλος
ΟΙΚ3210
08:30-11:30
Όλοι οι Α.Μ.
ΣΚΕ
Καλαϊτζιδάκης
ΟΙΚ1002
14:30-17:30
Μονοί Α.Μ.
Δ3-7Α, Αμφ. Αλεξανδρόπουλου
Γιαννέλλης
ΟΙΚ1002
17:30-20:30
Ζυγοί Α.Μ.
Δ3-7Α, Αμφ. Αλεξανδρόπουλου
04 Ιουνίου 2024
Γιαννέλλης
ΟΙΚ2004
08:30-11:30
Μονοί Α.Μ.
Δ3-7Α, Αμφ. Αλεξανδρόπουλου
Κουκουριτάκης
ΟΙΚ2004
11:30-14:30
Ζυγοί Α.Μ.
Δ3-7Α, Αμφ. Αλεξανδρόπουλου
Κουτεντάκης
ΟΙΚ3113
14:30-17:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ3-7Α, Δ1-Α
05 Ιουνίου 2024
Παναγόπουλος
ΟΙΚ3209
08:30-11:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ7
Κουτεντάκης
ΟΙΚ3101
11:30-14:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ1-Α, Καμπίτση
Νικολαΐδης
ΟΙΚ3302
14:30-17:30
Όλοι οι Α.Μ.
Αμφ. Αλεξανδρόπουλου
06 Ιουνίου 2024
Δράκος
ΟΙΚ2501
11:00-18:00
Όλοι οι Α.Μ.
ΔΙΕΣΤΑΠ
07 Ιουνίου 2024
Παπαϊωάννου
ΟΙΚ1402
11:30-17:30
Όλοι οι Α.Μ.
ΔΙΕΣΤΑΠ
10 Ιουνίου 2024
Σπυριάδης
ΟΙΚ3218
08:30-11:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ1-Α
Τσαγρής
ΟΙΚ1004
11:30-14:30
Μονοί Α.Μ.
Δ3-7Α, Δ1-Α
Ζορμπάς
ΟΙΚ1004
14:30-17:30
Ζυγοί Α.Μ.
Αμφ. Αλεξανδρόπουλου, Δ7
Γιαρδόγλου
ΟΙΚ2304
17:30-20:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ1-Α
11 Ιουνίου 2024
Σπυριάδης
ΟΙΚ3220
08:30-11:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ3-7Α, Δ1-Α
Δασκαλάκη
ΟΙΚ3206
11:30-14:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ1-Α
Γιαρδόγλου
ΟΙΚ3601
14:30-17:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ1-Α
12 Ιουνίου 2024
Δασκαλάκη
ΟΙΚ3216
08:30-11:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ1-Α
Ζορμπάς
ΟΙΚ2005
11:30-14:30
Μονοί Α.Μ.
Δ3
Τζουβελέκας
ΟΙΚ2005
14:30-17:30
Ζυγοί Α.Μ.
Δ3
13 Ιουνίου 2024
Τσιώτας
ΟΙΚ1006
08:30-11:30
Μονοί Α.Μ.
Αμφ. Αλεξανδρόπουλου, Δ7
Τσαγρής
ΟΙΚ1006
11:30-14:30
Ζυγοί Α.Μ.
Δ3-7Α, Δ1-Α
Θωμάκης
ΟΙΚ1301
14:30-17:30
Όλοι οι Α.Μ.
Β1-26
14 Ιουνίου 2024
Στυλίδης
ΟΙΚ3219
08:30-11:30
Όλοι οι Α.Μ.
Δ3
Θωμάκης
ΟΙΚ2303
11:30-14:30
Όλοι οι Α.Μ.
Β1-26

Τυπώστε το πρόγραμμα στον εκτυπωτή σας

Τμήμα Οικονομικών Επιστημών

myEcon Newsletter

Εγγραφείτε στην λίστα ειδοποιήσεων του Τμήματος Οικονομικών Επιστημών.